Plastikiniai Langai

Plastikiniai langai iš TMP®:
Lengva priežiūra ir energijos taupymas

Visada teisingas pasirinkimas

Plastikiniai langai turi daug privalumų: puiki šilumos izoliacija leidžia sutaupyti energijos sąnaudas ir užtikrina malonią patalpų temperatūrą. Plastikas yra lengvai valomas, jo niekada nereikia perdažyti. Teisinga stiklų, rankenų bei apkaustų komplektacija bus labai efektyvi priemonė nuo įsilaužimo.

Šilumos ar apsaugos nuo įsilaužimo lygį pasirinkite patys! Įvardinkite langų dydžius,spalvas ar formą- mes gaminame langus individualiai, pagal kiekvieno kliento poreikius.

Turite klausimų ar pageidavimų? TMP langų specialistai pasiruošę jums patarti!

Mūsų profiliai

VEKA Softline 70 AD

Profilių sistema VEKA Softline 70 AD - tai klasikinė forma, šiek tiek apvalinti kraštai ir 70mm plotis. Universalus profilio panaudojimas renovuojant ar naujose statybose. Aukštos kokybės sandarinimo tarpinės ir 5 kamerų sistema užtikrins komfortabilią patalpų temperatūrą ir gerą šilumos izoliaciją.

Standartinės spalvos

Papildomos spalvos

Plačiau

VEKA Softline 82 AD

Optimizuokite savo energijos sąnaudas su daugiakamerine profilių sistema VEKA Softline 82 AD. Tai 82 mm pločio profilis su patikima sandarinimo sistema, kuri pasižymi išskirtinėmis izoliacinėmis savybėmis. Ženkliai sumažėję šildymo kaštai ir puikus klimatas Jūsų patalpose džiugins bet kuriuo metų laiku.

Standartinės spalvos

Papildomos spalvos

Plačiau

VEKA Softline 82 MD

VEKA Softline 82 MD - tai aukščiausios klasės energijos efektyvumo langų profilis. Trys sandarinimo tarpinių lygiai puikiai izoliuoją triukšmą, šaltį, drėgmę ir skersvėjį, bei garantuoją puikią šilumos izoliaciją. Net ir didelių matmenų gaminiuose, ši sistema užtikrina visus keliamus saugos ir apkrovos reikalavimus.

Standartinės spalvos

Papildomos spalvos

Plačiau

Spalvos

Balta ar spalvota? Nuspręskite Jūs!

Balta puikiai dera prie įvairių fasadų ir jau yra tapusi bene klasikine langų spalva. Tačiau,tai per daug nuobodu jums? Jokių problemų: pas mus galite pasirinkti iš daugiau nei 50 spalvų paletės. Nuo natūralaus medžio iki pilko metalo - čia kiekvienas išsirinks sau tinkamą variantą.

Išsirinkus spalvą, langų profilis yra dengiamas dekoratyvine plėvele, kuri ne tik suteiks Jūsų langams išskirtinumo, bet per visą tarnavimo laikotarpį saugos nuo aplinkos poveikio: saulės spindulių, karščio, lietaus ar šalčio. Galite būti tikri, Jūsų langai nepakeis savo išvaizdos daugybę metų.

Jau išsirinkote spalvą lauko pusei? Nepamirškite, kad vidinei pusei taip pat galite pasirinkti savo norimą spalvą. Ir ji nebūtinai turi būti tokia pati. Suteikite savo langams individualumo, sukurkite savo svajonių langus patys!

Formos

Priderinkite langus prie savo namo fasado

Pritaikyti tinkamą lango formą įvairiems namų statybos projektams yra iššūkis ne tik architektui, bet ir namo savininkui. Šiuolaikinė architektūra dažnai renkasi nestandartines langų formas, kaip papildomą Jūsų projekto akcentą.

Taip pat nereikėtų pamiršti ir senos statybos namų, kuriuose dažnai yra aptinkami arkiniai langai, kuriems keliami nepaprastai griežti formos ir spalvos reikalavimai juos keičiant. 

Kaip beatrodytų Jūsų idėjos, mes visada patarsime, kokia bus tinkamiausia lango konstrukcija pasirinktai formai, ir kaip teisingiausia ją įgyvendinti. Apvalus, ovalus, trikampis, arkinis ar trapecija - net ir tokių formų langai gali būti atidaromi ar praveriami.

Puikios apdailos detalės Jūsų langams

Langai su dekoratyviniais skersinukais kiekvienam namui suteiks išskirtinį charakterį. Jie ypač puikiai dera esant didelių matmenų langams. Be standartinių dekoratyvinių skersinukų klijuojamų ant stiklo paketo, mes siūlome ir esančius stiklo paketo viduje. Jie leis stiklų valymą paversti tikru malonumu.

Klijuojami dekoratyviniai skersinukai suteikia daugiau kūrybinės laisvės. Jie visada bus matomi net ir pasirinkus tonuotus ar raštuotus stiklo paketus, platesnė spalvų ir tekstūrų gama. Pasirinkę juos, neapribosite savo kūrybinės laisvės. 

Šilumos ir garso izoliacija

Maksimalus patalpų komfortas

Didelę įtaką patalpų komfortui turi ir stiklo paketo pasirinkimas. Teisingai parinktas, ar pagal specialų poreikį pritaikytas stiklo paketas užtikrins šilumos ir garso izoliaciją, apsaugą nuo įsilaužimo ar saulės kontrolę. Mūsų langai standartiškai komplektuojami su 1,1 W/m²K šiluminę varžą turinčiu stiklo paketu. Esant poreikiui, šiluminę varžą galima pagerinti iki 0,5 W/m²K. Taip pat,galima rinktis ir paketus, kurie maksimaliai sumažina triukšmo lygį.

Ornamentiniai stiklai

Viskas,kas neįprasta

Norite apsisaugoti nuo smalsių ar nepageidaujamų žvilgsnių? Tada ornamentinis, refleksinis ar tonuotas stiklo paketas ne tik puikus, bet ir stilingas pasirinkimas. Mes galime Jums pasiūlyti įvairius stiklo paketus: matinius, ornamentinius, tonuotus, refleksinius ir t.t. . Daug kitų variantų galite rasti mūsų kataloge. Sunku pasirinkti ar nesate tikri, koks stiklas Jums labiausiai tiktų? - Klauskite! Mes visada rasime laiko Jums patarti!

Atsisiuntimai

TMP vaiko šypsenos akcija
TMP langų sistema Softline 70
TMP langų sistema Softline 76 MD
TMP langų sistema Softline 82 MD
Plastikiniai profiliai Veka Spectral
TMP Ekey piršto antspaudo įėjimo kontrolė

Partneriai ir kokybės ženklai