Lauko Žaliuzės

Žaliuzės iš TMP®: Norintiems jaustis saugiai ir patogiai

Lauko ar fasado žaliuzės yra reikšmingas langų ir kiemo durų priedas. Jos efektyviai apsaugo nuo karštų vasaros saulės spindulių, nereikalingo triukšmo, nepageidaujamų žvilgsnių, įsilaužimo ir šilumos nuostolių. TMP apsauginės ar fasado žaliuzės yra gaminamos iš aliuminio arba plastiko, todėl nereikalauja didelės priežiūros ir tuo pačiu yra ilgaamžės. Įvairios sistemos ir skirtingi dizaino variantai padės jas pritaikyti tiek renovuojamos, tiek naujos statybos pastatuose.

Lauko žaliuzių privalumai:

  • Žiemos metu saugo nuo šalčio. Tai sumažina šildymo išlaidas.
  • Vasaros metu, kambario temperatūra išliks maloni net ir karščiausiomis dienomis.
  • Lauko žaliuzės saugos jūsų langus nuo vėjo ir aplinkos poveikio.
  • Prireikus galite pritamsinti kambarius, pvz. vaikų pietų miegui ar televizoriaus žiūrėjimui.
  • Papildoma apsauga nuo smalsių kaimynų žvilgsnių.

Sistema atitinkanti Jūsų poreikius

Lauko žaliuzės

Lauko žaliuzės užtikrina efektyvią apsaugą nuo nepageidaujamo triukšmo, o uždarytos nakčiai žiemos metu, suteiks ir papildomą šilumos izoliaciją. Taip pat, pilnai uždarytos jos sukurs papildomą jaukumo ir saugumo jausmą Jūsų namuose. Apsaugines žaliuzes galima komplektuoti su elektriniais varikliais ir laikmačiais.

Fasado žaliuzės (Raffstores)

Fasado žaliuzės yra lauko žaliuzių alternatyva. Tačiau, priešingai nei lauko žaliuzės, jos turi galimybę reguliuoti juostų pasvirimo kampą. Ši savybė leidžia lengvai valdyti natūralios šviesos ir šilumos kiekį  patenkantį į Jūsų patalpas, ir tuo pačiu metu vis dar matyti vaizdą pro langą. 

Žaliuzės montuojamos į nišą

Tai žaliuzės, kurios yra montuojamos iš išorės, lango nišoje. Tokiu būdu gali būti sumažinami patalpos šilumos nuostoliai. Visos žaliuzių juostos yra šiek tiek lenktos formos, pagamintos iš aliuminio ir užpildytos ekstrudiniu polestiroliu. Šis specialus užpildas, be jau minėtų šiluminių savybių, dar ir suteikia žaliuzių juostoms papildomo stabilumo ir tvirtumo. Dar vienas žaliuzių juostų privalumas - jos gali būti dažomos milteliniu būdu pačiomis įvairiausiomis spalvomis.

Montuojamos ant lango žaliuzės "Variant"

Ant lango montuojmamos lauko žaliuzės "Variant" yra pažangi laiko patikrinta sistema, pasižyminti ne tik geromis apsauginėmis, šilumos, bet ir garso izoliacinėmis savybėmis. Dauguma elementų gali būti gaminami pagal Jūsų pageidavimus, kas nepaprastai palengvina lauko žaliuzių "Variant" panaudojimą įvairiuose statybos projektuose.

Montuojamos ant lango žaliuzės "Puka"

PUKA - tai viena iš patikimiausių žaliuzių sistemų rinkoje. Maksimalų stabilumą ir efektyvumą garantuoja unikalios vienalytės žaliuzių lamelės, kurios pagamintos iš aliuminio ir užpildytos standžiomis poliuretano putomis. Na o apšildyta žaliuzių dėžė, montuojama ant lango rėmo viršaus, patiks net patiems išrankiausiems. Tai aukščiausios klasės žaliuzės!

Daugiau apie Puka lauko žaliuzes

Fasado žaliuzės "Puka Plus"

Su fasadine žaliuzių sistema "Puka Plus" galite reguliuoti šviesos srautą keičiant juostelių pasukimo kampą. Kai žaliuzės nereikalingos, jas galima visiškai pakelti. Šias lauko žaliuzes galima valdyti tiek rankiniu būdu, naudojant rankenėlę arba virvelę, tiek elektriniu būdu su jungikliu arba nuotolinio valdymo pulteliu. „Puka Plus“ sistemos savybės suteikia jums šiuolaikines apšvietimo valdymo galimybes Jūsų gyvenamosioms ar verslo patalpoms.

Į nišą montuojamos fasado žaliuzės "Modulo"

Fasadinė lauko žaliuzių sistema Modulo® gaminama iš aukštos kokybės aliuminio profilių. Atsižvelgiant į pastato ypatumus, ši sistema gali būti montuojama į nišą, ant nišos arba integruojama į fasadą. Visos MODULO® sistemos standartinėje savo komplektacijoje turi elektrinius variklius ir gali būti valdomos nuotoliniu būdu. 

Norėdami gauti daugiau informacijos prašome kreiptis į mūsų konsultantus

Partneriai ir kokybės ženklai