Smart durys

Jūsų durys gali būti išmaniosios
Šiuolaikinės išmaniosios durys

Ekey Home - tai stilingas prišto atspaudo skaitytuvas ir sistema Jūsų namams ar nedideliam biurui. Ši sistema apjungia paprastą montavimą ir ytin lengvai įsisavinamą valdymą. Piršto antspaudo skaitytuvai gali būti skirtingo dydžio ar dizaino, kas supaprastina jų pritaikymą įvairiose situacijose.

Jūsų durys taip pat gali būti protingos

Išbandykite mūsų išmaniasias duris

Ekey home programėlė yra skirta valdyti ir kontroliuoti pirštų antspaudo skaitytuvą. Be didesnių pastangų, visi pirštų antspaudo skaitytuvo nustatymai gali būti pasiekiami išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Vos kelių prisilietimų dėka galite pridėti naujus, ar pakeisti/ištrinti prieigos teises esamiems vartotojams, išsaugoti naujus pirštus, pridėti nuotrauką prie vartotojo profilio, ar tiesiog atnaujinti programinę įrangą. Esant poreikiui, Jūsų išmanusis telefonas gali tapti distanciniu pultu, kuris vienu prisilietimu atrakins duris per tam tikrą atstumą. Ekey jums garantuoja aukščiausio lygio koduotą signalą tarp išmanaus prietaiso ir pirštų skaitytuvo. Apsauginis, Jūsų pasirinktas 4-6 skaitmenų programėlės kodas neleis Jūsų telefono paversti raktu svetimose rankose, jei jį pavogtų, ar pamestumėte.

Paprasta, saugu ir ypač patogu!

Be rakto - viskas paprasta!

Piršto antspaudo skaitytuvas yra puikus sprendimas durims, domofonams ar pašto dėžutėms. Tai dailus, paprastai stačiakampio formos ir išraiškingo šiuolaikinio dizaino įtaisas, pagamintas iš nerūdijančio plieno, gali būti pilkos, baltos ar aukso spalvos. TMP ypatingą dėmesį skiria šio skaitytuvo nepriekaištingai integracijai į elementą. Pagal pageidavimą, piršto skaitytuvas gali būti integruotas dėžutėje, montuojamoje ant sienos kartu su durų skambučiu. Taip pat, galima nustatyti, kad pirštų skaitytuvo LED indikatorius rodytų namų signalizacijos būseną. Ekey piršto skaitytuvas turi pažangią programinę įrangą, kuri su nuotolinio valdymo moduliais bendrauja tik koduotu signalu, taip pat geba stebėti vartotojų įpročius, jų pasikeitimus ir juos įsiminti.

Pirštų skaitytuvas - durų rankenoje

Labai kompaktiškas Ekey pirštų skaitytuvas "Arte", kurio matmenys vos 25 x 52 mm yra vienas mažiausių europoje. Pagamintas iš nerūdijančio plieno ir unikalaus dizaino Ekey "Arte" pirštų skaitytuvas yra lengvai pritaikomas įvairių tipų vidaus ar lauko duryse, o savo kompaktiškų matmenų dėka, gali būti integruojamas net ir pačiose durų rankenose. Ekey "Arte" piršto skaitytuvas turi pažangią programinę įrangą, kuri su nuotolinio valdymo moduliais bendrauja tik koduotu signalu, taip pat geba stebėti vartotojų įpročius, jų pasikeitimus ir juos įsiminti.

Atsisiuntimai

TMP vaiko šypsenos akcija
TMP langų sistema Softline 70
TMP langų sistema Softline 76 MD
TMP langų sistema Softline 82 MD
Plastikiniai profiliai Veka Spectral
TMP Ekey piršto antspaudo įėjimo kontrolė

Partneriai ir kokybės ženklai