TMP® Langai

Kokybiški langai kiekvienam gyvenimo atvejui

Langų pasirinkimas namams yra svarbus sprendimas. Langai turi įtakos ne tik namo išvaizdai, bet ir saugumui, šilumos ir garso izoliacijoms.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamus langus ar tai bus naujos statybos, ar tai bus renovuojamas namas, pastatas, patalpos ar kt. Nesvarbu, ar tai bus plastikas, ar aliuminis - pasirinkę mus tikrai nesuklysite, jei ieškote ilgalaikės kokybės.

Sukurkite savo svajonių langą!
Kiekvienas langas gali būti pagamintas pagal Jūsų pageidavimus. Jūs nurodote dydį, spalvą, formą. Jūs pasirenkate apsaugos nuo įsilaužimo lygį ir kokia energijos naudingumo klasė jums tinka.

Vis dar nesate tikri, kokie langai tinka Jūsų namui? Mielai jums patarsime ir padėsime! Galite greitai ir lengvai susisiekti su mumis paspaudę geltoną kontakto mygtuką esantį šio puslapio viršuje, dešinėje pusėje.

TMP® langų išskirtinumas:

 • Aukšta kokybė
 • Labai lengva priežiūra
 • Šiuolaikinis dizainas
 • Šilumos ir energijos taupymas
 • Aukšta apsauga nuo įsilaužimo
 • Didelė garso izoliacija
 • RAL kokybės ženklas!

Galerija

Terasa
Vaikų darželis
Stiklo terasa
Gyvenamasis namas
Jenoptik AG firmos būstinė
Terasa su markizėmis
Gyvenamasis namas
Gyvenamasis namas
Gyvenamasis namas
Gyvenamasis namas
Vila
Gyvenamasis namas
Vila Fortuna
Kultūros ir kongresų centras
"Haus zum Mohren" pastatas
Hotelis - Restoranas
Rezidencijos
Firmos būstinė
Biurų kompleksas

Kuriuos pasirinkti?

Plastikiniai langai pasižymi gausia dizaino įvairove. Visada galite pasirinkti įvairias formas bei spalvas, kas labiausiai tiktų prie Jūsų namų fasado. Plastikinių langų profiliai taip pat pasižymi aukštomis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Dėl lygaus paviršiaus juos yra ytin lengva valyti o tekstūriniai paviršiai niekada nereikalauja papildomos apsaugos ar perdažymo. Lyginant su medžio ar aliuminio langais, jie yra pigesni. Šiuo metu mediniai langai už plastikinius yra brangesni 30–70 proc., o aliuminiai brangesni maždaug 3 kartus. Be to, mediniai langai reikalaus investicijų ateityje, o plastikiniams langams užteks nedidelės priežiūros – šių langų šiluminės savybės nekis visą langų naudojimo laiką.

Plastikinių langų privalumai:

 • gera garso izoliacija
 • lengva priežiūra
 • spalvų ir formų įvairovė
 • ilgaamžiškumas
 • kaina

Bene didžiausią atsparumą gamtos poveikiui turi langai iš aliuminio, todėl galite būti tikri, kad nei drėgmė,nei saulės spinduliai ar šaltis nepadarys jiems jokios žalos. Aliuminio gaminių eksploatavimo trukmė yra beveik neribota, o patys gaminiai beveik nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Būtent dėl to, gaminiai iš aliuminio dažnai naudojami pramoninėse statybose ar komercinės paskirties patalpose. Šiuolaikinėje architektūroje gaminių iš aliuminio pagalba įgyvendinami projektai, kuriuose reikalingi ypač dideli stiklo paketai, pertvaros ar kt... Aliuminis užtikrina didelį gaminių stabilumą bei klasikinį ir nesenstantį dizainą.

Aliuminio privalumai:

 • Tinka gyvenamiesiems,pramoniniams ar komercinės paskirties pastatams
 • Ypač tvirtas ir patvarus
 • Leidžia realizuoti didelių matmenų gaminius
 • Minimali priežiūra 
 • 100% perdirbama

Teisingo pasirinkimo kriterijai

Langų dizainas

Kokybiški plastikiniai langai – investicija, užtikrinanti namų jaukumą ir ramybę.Mes gaminame įvairių formų,spalvų ar tekstūrų langus. Išsirinkite,kas geriausiai tiks prie jūsų fasado ir suprojektuokite savo svajonių langą patys!

Energijos sąnaudos

Seni, įprastai stiklinti langai ir jų rėmai yra puikūs šilumos švaistytojai. Ar žinojote, kad nauji langai šilumą sulaiko net 5-6 kartus geriau už senuosius? Kaip tai įtakoja Jūsų būsto energijos sąnaudas ir šildymo kaštus galite apskaičiuoti čia!

Saugumas

Saugūs namai – tarsi tvirtovė, kurioje norime jaustis jaukiai ir ramiai. TMP langai net ir bazinėje savo komplektacijoje turi įdiegtą priešįsilaužiminę sistemą. Tačiau, Jums pageidaujant, saugumo lygį galima dar labiau padidinti.

Ką dar vertėtų žinoti?

Geriausia kokybė

Puiki šilumos izoliacija, saugumas ir komfortas - visą tai garantuoja RAL kokybės ženklas. TMP langai išlaiko aukštus "Gütegemeinschaft Fenster und Haustüren" RAL kokybės standartus tiek gamyboje, tiek montavime.

Ekologiškas perdirbimas

Mes atsakingai žiūrime į poveikį aplinkai. Bendradarbiaudami kartu, su langų perdirbimo specialistais  "VEKA Umwelttechnik", mes galime garantuoti, kad Jūsų langai būtų tinkamai perdirbti, jeigu ateityje norėsite juos pasikeisti.

Paslaugos ir montavimas

Mes puikiai suprantame,kad išsirinkti tinkamus langus nėra lengva užduotis, todėl TMP specialistai Jus mielai pakonsultuos ar patars visais klausimais, susijusiais su langų pasirinkimu. O profesionaliai apmokyta montuotojų komanda padės juos sumontuoti.

Partneriai ir kokybės ženklai