Balkono ir terasos durys

Durys, jungiančios gamtą ir gyvenamąją erdvę

Patogus išėjimas į terasą ar balkoną

Balkono ar terasos durys ne tik apjungia Jūsų gyvenamąją erdvę su sodu ar poilsio vieta, bet taip pat įsileidžia į patalpas daug šviesos, ir atveria gražius vaizdus į gamtą. 

Pas mus galėsite pasirinkti net kelis tokių durų atidarymo tipus: stumdomos, pakeliamos nustumiamos, suveriamos ar klasikinės - atidaromos į šoną.

Kokį variantą bepasirinktumėte, mūsų siūlomos varstymo galimybės leis nesunkiai pritaikyti balkono ir terasos duris kiekvienoje gyvenamoje erdvėje. 

Tai puikios durys, vasarą sujungsiančios Jūsų terasą su kambario erdve, o žiemą įsileisiančios daug saulės ir šilumos.

Turite klausimų ar tiesiog susidomėjote mūsų balkono ir terasos durimis? Džiaugsimės galėdami Jums patarti asmeniškai!

Technologija skirta naudoti

Nustumiamos durys

Pakeliamos - nustumiamos durys, specialių ir tik tokioms durims skirtų mechanizmų dėka yra ypač lengvai atidaromos ir uždaromos. Gera šilumos izoliacija, sandarios, stabilios ir saugios - savybės, kurios daro šias duris taip patrauklias klientams. Mes pagaminsime tokias duris ir sumontuosime ten, kur Jūs to pageidausite. 

Stumdomos durys

Tai durys ytin draugiškos vaikams. Dėka unikalių šių durų varstymo mechanizmų, galimybė Jūsų mažyliui prisiverti pirštus yra sumažinta iki minimumo, o papildomi amortizatoriai užtikrins sklandų durų slankiojimą bėgeliais. Šios durys taip pat turi ir apsaugotą nuo įsilaužimo ventiliacinę padėtį, kuri atitinka RC2 (WK2) priešįsilaužiminę klasę. Palikite patalpas vėdintis ir būkite ramūs!

Sulankstomos durys

Sulankstomos durys - puikus sprendimas žiemos sodams. Taip pat jos gali būti naudojamos perėjimams iš kambario į terasą. Sulankstomos durys įsileis į patalpas maksimaliai daug saulės šviesos, ir net būdamos uždarytos sukurs neįtikėtiną laisvės pojutį. Šių durų esminis privalumas  - galimybė jas praverti bet kokiu pageidaujamu pločiu, sukurti dideles praėjimo erdves.

Balkono durys

TMP balkono durys atitinka tokius pačius kokybės reikalavimus kaip ir TMP langai: stabilūs profiliai, šiuolaikinės technologijos ir paprastas valdymas. Gali būti komplektuojamos su trijų stiklų paketais ir apsauga nuo įsilaužimo. Galite pasirinkti  iš daugiau nei 50 spalvų ir raštų paletės. Dar didesnis spalvų pasirinkimas balkono durims iš aliuminio, čia galėsite pasirinkti iš daugiau nei 200 RAL spalvų paletės.

Partneriai ir kokybės ženklai