Priedai

Tinkami priedai Jūsų langams ir durims

Pas mus galite įsigyti ne tik langus ar duris, bet ir visa tai, kas jiems priklauso: palanges, žaliuzes, roletus, tinklelius nuo uodų, ventiliacijas ir dar daugiau... Mes visada rasime laiko Jums patarti išsirenkant tinkamus priedus!

Tinkleliai nuo uodų

Viena populiariausių apsauginių priemonių nuo uodų yra tinklelis. Jis yra labai mėgstamas dėl to, kad yra beveik nepastebimas. Be to, garantuoja apsaugą ne tik nuo uodų, bet ir nuo pienių ar tuopų pūkų. gali būti fiksuojamas magnetais arba metalinėmis plokštelėmis (kabliukais). Tokį tinklelį galima pritvirtinti prie visų tipų langų.

Ventiliacijos

Tvarkinga ventiliacija patalpose – tai pagrindinis faktorius kuriant palankią, sveiką atmosferą. TMP langų ventiliacijas galima naudoti individualiuose butuose, nuosavuose namuose, sodo nameliuose, taip pat ir namų bendrijose, ofisuose, įmonėse. 

Daugiau informacijos apie ventiliacijas

Daugiau apie ventiliacijos vožtuvus

Biometriniai užraktai

Norite į savo jau turimas duris sumontuoti biometrinį užraktą, tačiau nežinote ar tai yra įmanoma? Ekey belaidis cilindro užraktas puikiai tinka tiek vidaus, tiek lauko durims. Tai puikus Jūsų durų modernizavimo būdas. Dėl ytin paprasto montavimo, prireikus Jūs visada galėsite lengvai jį nuimti ir atstatyti savo durų pirminį funkcionalumą.

Palangės

Palangės, tai vienas iš svarbiausių langų priedų. Gyvenamosioms patalpoms mes siūlome Jums ypatingai aukštos kokybės, drėgmei atsparias "Egger" baltas ir spalvotas palanges. Patalpose, kuriose palangės tiesiogiai bus veikiamos vandens ar padidinto drėgnumo patalpose "Werzalit" palangės bus puikus pasirinkimas.

Partneriai ir kokybės ženklai