Paslaugos

Daugiau nei Langai ir Durys: visas paslaugų paketas iš TMP®

"Su meile darbui ir entuziazmu tampama savo srities specialistu."

Mūsų įmonės darbuotojai kiekvieną dieną praleisdami darbe, stengiasi, kad būtų išpildyti ar net viršyti visi klientų lūkesčiai. Nesvarbu, ar lankėtės pas mus, ar rašėte, ar skambinote - bet koks Jūsų dėmesys mums yra svarbus!

Taip, mes suprantame, kad langų ir durų pasirinkimas neapsiriboja ties jų spalva ir forma. Kokia gaminių atsparumo įsilaužimui reikalavimai bus keliami? Kokia siektina gaminių šiluminė varža? Kaip tinkamai sumontuoti langus ar duris? Į ką reiktų atkreipti dėmesį eksploatacijos metu? Kur dėti senus langus? - tai tik keletas klausimų, su kuriais susiduria projektuotojai ar namų savininkai.

Mūsų konsultantai turi atsakymus į šiuos klausimus. Kartu mes rasime tinkamus sprendimus Jūsų naujai statomam ar renovuojamam namui. Mes konsultuojame, patarsime planuojant, teisingai sumontuojame ir, jei reikia, išvežame senus langus. Thuringia Megaplast Ukmergė - mes darome viską teisingai!

Profesionalus servisas nuo A iki Z

Kokybiški langai ir durys yra svarbu, tačiau ne mažiau svarbu yra ir teisingas jų montavimas. Todėl mes visada rekomenduojame, kad Jūsų gaminiai būtų sumontuoti apmokytų ir atsakingų montuotojų komandos. Atminkite, kad tik profesionalus paslaugų paketas gali užtikrinti laiku atliekamus darbus ir nepriekaištingą gaminių funkcionalumą nuo pat pirmų dienų.

Kodėl galite patikėti montavimą mums:

  • Apmokyti montuotojai yra susipažinę su esamais standartais ir statybos taisyklėmis.
  • Montavimas atliekamas atsakingai ir ekonomiškai.
  • Demontavimas ir montavimas paprastai trunka tik kelias valandas.
  • Montavimas galimas net ir šaltuoju metų laiku (iki -10C).
  • Profesionaliai pašaliname ir išvežame senus gaminius.

Vertingi patarimai

Ar vis dar nežinote, kokie langai ar kokios durys tinka Jūsų namams? Maloniai Jus pakonsultuosime ir patarsime pasirenkant medžiagas, dydžius, spalvas ir formas. Turite klausimų dėl apsaugos nuo įsilaužimo, energijos vartojimo efektyvumo ar gamybos terminų? TMP konsultantai padės į juos atsakyti.

Susisiekite su mumis

Pristatymas sutartu laiku

Ar paslaugas galima vadinti kokybiškomis, jei klientas nėra užtikrintas, kad gaminius gaus laiku ir į sutartą vietą? Thuringia Megaplast Ukmergė gali Jums garantuoti pristatymą iš anksto sutartu laiku! Jei pageidausite, mes galime pristatyti gaminius, kuriuos užsisakote iš mūsų, tiesiai į statybvietę: laiku ar palankiomis oro sąlygomis. Visada galite mumis pasitikėti.

Ekologiškas perdirbimas

Mes atsakingai žiūrime į poveikį aplinkai, todėl, Jums pageidavus išvešime senus langus ir pasirūpinsime, kad jie būtų tinkamai utilizuoti. Be to, bendradarbiaudami kartu su langų perdirbimo specialistais "VEKA Umwelttechnik", mes galime garantuoti, kad ir nauji Jūsų langai bus tinkamai perdirbti, jeigu ateityje dar nuspręsite juos pasikeisti.

Partneriai ir kokybės ženklai