Aliuminiai Langai

Aliuminio langai iš TMP®: Tvirti ir patvarūs

Specialios paskirties langai

Ilgas eksploatacijos laikotarpis ir minimali priežiūra - štai kas verčia gaminius iš aliuminio būti tokiais patraukliais. Dažniau aptinkami komercinės paskirties patalpose, tačiau juos vis dažniau renkasi ir privačių namų savininkai. Aliuminis ypač tinka įgyvendinant didelių matmenų projektus, konstrukcijoms ar pertvarų stiklinimui. To priežastis - ilgaamžis gaminio stabilumas, klasikinis ir nesenstantis dizainas.

Bene didžiausią atsparumą gamtos poveikiui turi langai iš aliuminio, todėl galite būti tikri, kad nei drėgmė,nei saulės spinduliai ar šaltis nepadarys jiems jokios žalos. Galimybė pritaikyti pagal savo poreikius: plati spalvų paletė, įvairaus tipo profiliai, stiklai, furnitūra ir t.t... 

Mūsų profilis

Aliuminio profilio sistema - maksimaliems poreikiams.

Patyrusių metalo apdirbėjų ir atsakingų projektuotojų dėka buvo sukurta patikima Ponzio aliuminio profilių sistema. Rezultatas, pranokęs lūkesčius, lengvai atitiko tris esminius reikalavimus: elegantišką dizainą, siaurą rėmo matomą dalį (šoną), ir aukštas šilumines savybes turintį 78mm pločio profilį. Daugiakamerinė konstrukcija užtikrina profilio tvirtumą, kuris leidžia įgyvendinti didelių matmenų projektus. Naudojant specialius stiklus ir termo modulius, bendra gaminio šiluminė varža gali siekti 0,8 W / m2K (pateikti gaminio duomenys, kurio matmenys 1230x1430mm)

Ponzio sistemos savybės:

  • Stabilus ir tvirtas 78N HI sistemos profilis
  • Siauras iki 90 mm rėmo šonas
  • Galimybė komplektuoti su 48 mm storio Ug = 0.5 w/(m2k) stiklo paketais.
  • Sistemos PE78N HI Uf vertė lygi 1,1 W / m2K.
  • Galimybė lenkti profilius
  • Komplektuojama su aukštos klasės trijų komponentų EPDM tarpinėmis
  • Modulinė sistema, įvairios jungimo galimybės.

 

 

Spalvos

Sugalvokite spalvą!

Mūsų gaminami aliuminio langai gali būti įvairių spalvų. Be standartinės baltos, galite rinktis iš gausios RAL spalvų paletės. Pritaikykite, derinkite, sugalvokite kas geriausiai tiks prie Jūsų išorės fasado. Čia kiekvienas rasite savo spalvą!

Čia rasite visas galimas RAL paletės spalvas: eiti į RAL spalvų katalogą

Šilumos ir garso izoliacija

Maksimalus patalpų komfortas

Didelę įtaką patalpų komfortui turi ir stiklo paketo pasirinkimas. Teisingai parinktas, ar pagal specialų poreikį pritaikytas stiklo paketas užtikrins šilumos ir garso izoliaciją, apsaugą nuo įsilaužimo ar saulės kontrolę. Mūsų langai standartiškai komplektuojami su 1,1 W/m²K šiluminę varžą turinčiu stiklo paketu. Esant poreikiui, šiluminę varžą galima pagerinti iki 0,5 W/m²K. Taip pat,galima rinktis ir paketus, kurie maksimaliai sumažina triukšmo lygį.

Ornamentiniai stiklai

Viskas,kas neįprasta

Norite apsisaugoti nuo smalsių ar nepageidaujamų žvilgsnių? Tada ornamentinis, refleksinis ar tonuotas stiklo paketas ne tik puikus, bet ir stilingas pasirinkimas. Mes galime Jums pasiūlyti įvairius stiklo paketus: matinius, ornamentinius, tonuotus, refleksinius ir t.t. . Daug kitų variantų galite rasti mūsų kataloge. Sunku pasirinkti ar nesate tikri, koks stiklas Jums labiausiai tiktų? - Klauskite! Mes visada rasime laiko Jums patarti!

Partneriai ir kokybės ženklai