Saugumas

TMP® gaminiai: kad galėtumėte jaustis saugiai

Didesnė apsauga nuo įsilaužimo

Mūsų gaminiai, net ir bazinėje savo komplektacijoje, turi pakankamą apsaugą nuo įsilaužimo. Būtent todėl su kokybiškai saugiais mūsų gaminiais Jūs visada galėsite jaustis saugūs savo namuose, ar išlikti ramūs net jei būsite išvykę. Tačiau, esant poreikiui, Jūsų namų saugumą galima dar labiau padidinti.

Paprastai, viršutinius namo aukštus yra sunku pasiekti, todėl langų komplektuojamų su bazine apsauga nuo įsilaužimo tam pilnai pakanka. Kiek kitokia situacija yra su pirmais aukštais, kur langai yra daug lengviau pasiekiami. Būtent čia Jūs ir galite pasirinkti apsaugos nuo įsilaužimo lygį pagal savo poreikius.

Dėl individualaus saugos paketo susisiekite su mūsų konsultantais. Su malonumu Jums patarsime!

Aukštesnė atsparumo klasė - geresnė apsauga.

Atsparumo klasė nurodo, kaip gerai langas, įėjimo ar terasos durys apsaugo bandymo įsilaužti metu. Tai yra aprašyta Europos sajungos standartuose. TMP gaminiai yra įtraukti į patikimų, išbandytų  ir sertifikuotų gaminių nuo įsilaužimo katalogą.

Atsparumo klasė RC 1N

Bazinė apsauga nuo fizinių smūgių, tokių kaip: išspyrimas, smūgiai iš peties, stumimas į vidų ar plėšimas į išorę - visa tai apibrėžia atsparumo klasė RC 1N. Tačiau, ji vargu ar tinkamai saugos tada, kai įsibrovėlis naudos tam tikrus įrankius.

Atsparumo klasė RC 2N

Šiai atsparumo klasei priskiriami langai ar durys garantuoja 3 minučių apsaugą nuo bandymo įsilaužti sugadinant gaminio užraktą ar rakinamąjį komponentą, naudojantis paprastais įrankiais: atsuktuvu, replėmis ar pleištais.

Atsparumo klasė RC 2

Mes rekomenduojame saugumo klasę RC 2 gyvenamose vietovėse, kuriose yra padidinta įsilaužimo rizika, ar verslo objektams. Šioje klasėje priešingai nei atsparumo klasėje RC 2N, yra naudojamas atsparesnis įsilaužimui P4A stiklas.

Atsparumo klasė RC 3

Gaminai priklausantys atsparumo klasei RC 3 gali būti pasirinkti esant asmeninio saugumo poreikiui ar dėl didelės namų turto vertės. Langai ir durys priklausantys šiai klasei yra gaminami iš aliuminio ir turi atlaikyti bandymą įsilaužti net 5 minutes naudojant kelis įrankius, pvz.: atsuktuvą ir laužtuvą.

Kaip apsaugoti savo langus?

Daugelis linkę manyti, kad įsilaužiama yra per pagrindines įėjimo duris. Tačiau, statistiškai 80% visų įsilaužimo atvejų yra padaroma per langus, šonines įėjimo ar terasos duris. Įsitikinkite, kad Jūsų langai ir durys pirmame aukšte būtų tinkamai apsaugoti. 

TMP langai gaminami iš storasienio daugiakamerinio profilio, kuris perimetru yra sustiprintas metalu ir užtikrina didelį atsparumą mechaniniams smūgiams. Visa tai rasite net ir bazinėje mūsų langų komplektacijoje. Norintiems dar labiau apsaugoti savo turtą ar modifikuoti esamus langus, mes papildomai įdiegsime šias saugumo priemones:

 • Priešįsilaužimines uždarymo atsakomasias, kurios ypač apsunkina lango išlaužimo galimybes
 • Saugias lango rankenas, kurios negali būti pasukamos iš išorės
 • Elektrinius daviklius skirtus pajungti į bendrą signalizacijos sistemą
 • Apsaugines užrakinamas slysteles, kurios leidžia varčią atversti, tačiau neleidžia jos atidaryti
 • Specialius apsauginius stiklus (P2A arba P4A stiklinimas)

Kaip apsaugoti savo duris?

Mūsų gaminamos lauko durys yra komplektuojamos su 3-jų kaiščių spynomis iš grūdinto plieno, dėl to jas yra nepaprastai sunku išlaužti. Tačiau, esant poreikiui ar būtinybei, durų saugumą galima ir dar labiau padidinti su padidinto saugumo spynomis, apsauginiais stiklais ar apsaugos sistemomis.

Galimi papildomi saugumo priedai mūsų durims:

 • Savaime užsirakinančios durų spynos
 • Motorinės durų spynos su elektrine valdymo sistema
 • Durų grandinėlė
 • Saugus stiklinimas
 • Akutė
 • Vyrių pusės apsaugos
 • Saugaus profilio cilindras su apsauga nuo kopijavimo

Įėjimo durys su penkių žvaigždučių apsauga

Norintiems padidinto saugumo, TMP savo gaminamoms standartinės komplektacijos durims siūlo šiuos du papildomus saugumo paketus:

Trijų žvaigždučių saugumo paketas:

 • Trijų kaiščių spyna su rakinimo kabliais, pagamintais iš grūdinto plieno garantuoja didesnę apsaugą nuo įsilaužimo
 • Apsauginis cilindras su dangteliu, kuris apsaugo nuo pragręžimo ir neleidžia ištraukti cilindro
 • Stiklinimas su 6mm laminuotu stiklu (ypač tinka durų modeliams, kai stiklo šoninė dalis yra prie rankenos)

Penkių žvaigždučių saugumo paketas:

Priklauso viskas, kas ir trijų žvaigždučių saugumo paketui, bei papildomai:

 • Apsauga nuo vyrių iškėlimo (2vnt.)
 • Saugaus profilio cilindras su apsauga nuo kopijavimo

Patarimai dar efektyvesniam saugumui

Tinkamas elgesys

Vienas iš pagrindinių aspektų, kuris ženkliai prisideda, kad apsauga nuo apiplėšimų ar vagysčių būtų dar efektyvesnė, yra ir mūsų pačių elgesys. Argi gera yra idėja palikti pagrindinių durų raktą po gėlių vazonu ar po kilimėliu? Argi apsauginės žaliuzės turi būti pakeltos jei nieko nėra namie? Keliami sau tokie ar panašūs klausimai, įtakoja mūsų elgesį, kuris gali visiškai užkirsti ar bent jau maksimaliai apsunkinti bandymą pasikėsinti į Jūsų turto saugumą.

Sąrašas prieš atostogas

Koks yra pats geriausias būdas apsaugoti savo namus, jei ilgą laiką ar daug keliaujate? Bet kokiu atveju turėtumėte vengti visko, kas rodytų, kad Jūsų ilgą laiką nėra namuose. Mūsų sudarytame atostogų sąraše rasite keletą naudingų patarimų, kaip optimaliai apsaugoti savo namus, kad po atostogų nepatirtumėte nemalonių siurprizų.

Žiūrėti sąrašą

Saugumas pagal K-Einbruch

TMP gaminiai yra įtraukti į saugumo katalogą kaip išbandytos ir sertifikuotos apsaugos nuo įsilaužimo priemonės . Policijos ir verslininkų bendradarbiavimo iniciatyva sukurtoje „K-Einbruch“ interneto svetainėje rasite daug naudingų patarimų, kaip efektyviai apsaugoti save ir savo turtą nuo įsilaužimo, bei naujausias saugumo technologijas skirtas langams, durims, žaliuzėms ir t.t.

Į svetainę  k-einbruch.de

Partneriai ir kokybės ženklai