Apie mus

Bendroje Lietuvos – Vokietijos įmonėje “Thuringia Megaplast - Ukmergė” jau nuo 1993 metų naudojant modernią įrangą projektuojami ir gaminami įvairiausių spalvų plastikiniai ir aliuminiai langai, pertvaros, durys ir įvairios konstrukcijos pagal VEKA SYSTEM  technologiją.

Gaminamai produkcijai naudojami VEKA, daugiakameriniai skirtingų pločių profiliai. Ši medžiaga yra atspari įvairioms rūgštims ir šarmams, benzinui ir alyvoms, taip pat atmosferoje esantiems teršalams ir ultravioletiniams spinduliams. Yra didelė spalvų pasirinkimo galimybė.

Mūsų įmonės tikslas – orientuotis į klientą.Mes Jums garantuojame ne tik greitą ir kokybišką užsakytos produkcijos pagaminimą bei įstatymą, bet ir kultūringą, greitą ir kokybišką servisą ateityje. 

Aukšta mūsų produktų kokybė tenkina klientus ir už Lietuvos ribų. TMP klientus galima rasti Švedijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, JAV, Vietname, Čekijoje, Islandijoje ir Anglijoje.

Visos paslaugos iš TMP

Mums rūpi ne tik aukšta gaminių kokybė, bet ir kokybiškos, laiku teikiamos paslaugos, garantinis aptarnavimas. Patariame savo klientams tokiais klausimais kaip: stiklinimas, saugumas, garso izoliacija, automatizavimas, dizainas ir dar daugiau. Mes darome viską, kad pasirinkę mus, klientai jaustųsi jaukiai ir užtikrintai, ir neabejodami galėtų mus rekomenduoti kitiems. Mūsų montuotojų komanda pasirūpins teisingu gaminių įstatymu, aptarnavimo specialistai suteiks informaciją apie techninę priežiūrą ir, jeigu reikia, remontą. Pasirūpinsime keičiamais senais langais ir durimis gražindami juos į perdirbimo gamyklas, kad naujų komponentų sudėtyje jie prisikeltų naujam gyvenimui.

Nuo projekto planavimo iki naujų gaminių sumontavimo ir senų perdirbimo - tai procesas, kurį galite patikėti TMP!

TMP® Grupė

Visoje TMP įmonių grupėje dirba daugaiu kaip 300 darbuotojų penkiuose Vokietijos miestuose, iš jų net 230 darbuotojų Bad Langensalza mieste. 

Čia taip pat yra įsikūrusi ir TMP centrinė būstinė, bei didelės produkcijos gamybos patalpos. Kituose miestuose, o konkrečiau Groß Wokern ir Mecklenburg-Vorpommern taip pat yra gaminami langai ir durys skirti Vokietijos rinkai. Čia dirba daugiau kaip 40 TMP darbuotojų.

Nuo 1994 m. Spalio mėn. TMP pradeda gaminti plastikinius langus ir duris Ukmergėje. Čia pagaminti produktai pasiekia ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkas.

TMP turi savo pardavimų atstovybes Barnstädt / Sachsen-Anhalt ir Tarp / Schleswig-Holstein miestuose.

Įmonės gaminamus ir montuojamus langus bei duris noriai renkasi ir didžiųjų Lietuvos miestų užsakovai. Kokybė yra mūsų įmonės produkcijos išsiskirtinumas.

Mus rasite:
Bad Langensalza / Thuringija (Centrinė būstinė/ Gamyba)
Groß Wokern / Mecklenburg-Vorpommern (Atstovybė / Gamyba)
Hildburghausen / Thuringija (Atsovybė/ Gamyba)
Barnstädt / Sachsen-Anhalt (Atstovybė/ Pardavimų biuras)
Tarp / Schleswig-Holstein (Atstovybė/ Pardavimų biuras)
Ukmergė / Lietuva (Atstovybė/ Pardavimų biuras ir gamyba)


Platintojai:
apie 400 mažmenininkų visoje Vokietijoje

Centrinė būstinė Atstovybė

TMP® istorija glaustai

Partneriai ir kokybės ženklai