Privatumo politika

Duomenų apsauga

Privatumo politika

Įvadas

Rekvizituose nurodyta įmonė (toliau "Mes"), kaip šios online paslaugos teikėjas, esame atsakingi už šiame tinklapyje teikiamomis paslaugomis besinaudojančių vartotojų asmens duomenų rinkimą, apdorojimą ir naudojimą, taip kaip numatyta nacionaliniuose ir Europos Sąjungos teisės aktuose. Mes labai atsakingai žiūrime į asmens privatumą ir asmens duomenų apsaugą. Mes renkame, apdorojame ir naudojame Jūsų asmens duomenis laikydamiesi šios privatumo politikos ir galiojančių teisės aktų nuostatų. Šioje privatumo politikoje yra pateikta informacija, kokius asmens duomenis mes renkame, apdorojame ir naudojame.

Asmens duomenys

Asmens duomenimis laikoma individuali informacija apie asmenines ar faktines aplinkybes. Tai apima visą informaciją apie tapatybę, pvz., vardas, pavardė, el. pašto adresas ar gyvenamosios vietos adresas. Tuo tarpu, informacija, kurios negalima susieti su Jūsų tapatybe (pvz., Internetinės paslaugos naudotojų skaičius), nelaikoma asmenine informacija.

Mūsų internetinėmis paslaugomis galite naudotis neatskleisdami savo tapatybės ir nepateikdami asmens duomenų. Tačiau teikiant kai kurias paslaugas, Jūsų asmeniniai duomenys bus renkami. Mes renkame, kaupiame ir naudojame duomenis daugiausiai tam, kad būtų įmanoma naudotis šio tinklapio paslaugomis, pateikti informaciją pagal Jūsų užklausas.  

Asmeninės informacijos saugojimas ir tvarkymas

Informacija apie Jus bus saugoma specialiai techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis apsaugotuose serveriuose. Visi asmeniniai duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, perėmimo, pakeitimo ar platinimo, užtikrinama, kad pašaliniai asmenys  neturi prieigos prie šių duomenų. Prieiga suteikiama tik keletui įgaliotų asmenų, kurie atsakingi už serverių techninę, komercinę ar redakcinę priežiūrą. Tačiau nepaisant nuolatinės kontrolės absoliuti apsauga nuo visų galimų pavojų nėra įmanoma. 

Mūsų tinklapių ir Jūsų įrašų mūsų tinklapiuose perdavimas internetu iš esmės nėra užšifruotas. Todėl negalima atmesti galimybės, kad trečiosios šalys gali peržiūrėti ir (arba) perimti perduodamus duomenis. Mes rekomenduojame atsižvelgti į šį aspektą sprendžiant kokius duomenis mums patekti internetu.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Iš esmės mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją tik siekdami įgyvendinti Jūsų pageidaujamas paslaugas. Jei tokių paslaugų teikimui turėtume naudotis išorinių paslaugų teikėjų paslaugomis, jų prieiga prie duomenų taip pat būtų skirta tik minėtoms paslaugoms teikti. Naudodamiesi techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis, užtikriname duomenų apsaugos taisyklių laikymąsi, taip pat jų laikytis įpareigojame ir savo išorės paslaugų teikėjus.

Be to, mes nesuteikiame duomenų tretiesiems asmenims be aiškiai išreikšto Jūsų sutikimo, ypač reklamos tikslais. Jūsų asmens duomenų perdavimas vyksta tik tuomet, jei patys sutikote su duomenų perdavimu arba jei mes privalome tai daryti laikydamiesi teisės aktų,  administracinių ar teisminių sprendimų. Informacija gali būti teikiama teisėsaugos, reagavimo į ekstremalias situacijas ar intelektinės nuosavybės teisių apsaugos tikslais.

Mūsų tinklapio naudojimas

Informacija apie Jūsų kompiuterį

Kiekvieną kartą, kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, nepriklausomai nuo registracijos, mes renkame šią informaciją apie Jūsų kompiuterį: kompiuterio IP adresą, naršyklės užklausą ir šios užklausos laiką. Be to, perduotų duomenų būklė ir kiekis įrašomi kaip šios užklausos dalis. Mes taip pat renkame informaciją apie naudojamos naršyklės rūšį ir versiją bei kompiuterio operacinę sistemą. Mes fiksuojame iš kokio tinklapio buvote nukreipti į mūsų internetinį tinklapį. Jūsų kompiuterio IP adresas saugomas tik tuo metu, kol naršote mūsų tinklapyje, o po to ištrinamas arba anonimizuojamas sutrumpinta forma. Likę duomenys saugomi ribotą laiką.

Mes naudojame šiuos duomenis, kad būtų užtikrintas internetinės paslaugos veikimas, taip pat, kad būtų aptiktos ir pašalintos klaidos, nustatytas internetinio pasiūlymo naudojimas ir atlikti pataisymai bei patobulinimai.

Slapukų naudojimas

Mūsų internetiniame tinklapyje - kaip ir daugelyje tinklalapių - naudojami slapukai. Slapukai yra maži tekstiniai failai, išsaugomi jūsų kompiuteryje su tam tikrais nustatymais ir duomenimis, skirtais keistis tarp mūsų tinklapio ir jūsų naršyklės. Slapuke paprastai yra informacija apie domeno, iš kurio buvo išsiųstas slapuko failas, pavadinimą, taip pat slapuko amžius ir raidinis skaitmeninis identifikatorius.

Slapukai leidžia mums atpažinti Jūsų kompiuterį ir iš karto atitinkamai paruošti nustatymus. Slapukai padeda mums tobulinti internetinę paslaugą ir pasiūlyti jums geresnę, labiau individualizuotą paslaugą.

Slapukai, kuriuos naudojame, yra vadinamieji sesijos slapukai, jie automatiškai ištrinami po naršymo sesijos pabaigos.

Dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus. Tačiau Jūs galite išjungti slapukų saugojimą arba nustatyti, kad naršyklė praneštų Jums, kai siunčiami slapukai. Atkreipkite dėmesį, kad atsisakę išsaugoti slapukus, mūsų internetinėmis paslaugomis  galėsite naudotis ribotai arba išvis negalėsite.

Google Analytics
Mes naudojame „Google Analytics“ statistinei analizei. „Google Analytics“ yra „Google Inc.“ teikiama žiniatinklio analizės paslauga, 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94034, JAV („Google“). „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus, tekstinius failus, kurie išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojatės tinklapiu. Slapuko sugeneruota informacija apie Jūsų naudojimąsi šiuo tinklapiu bus perduodama „Google“ serveriui JAV ir ten saugoma. Tačiau, jei šiame tinklapyje bus įjungtas IP anonimizavimas,  jūsų IP adresas bus sutrumpintas Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus siunčiamas į „Google“ serverį JAV ir ten sutrumpinamas. „Google“ šio tinklapio operatoriaus vardu  naudos šią informaciją, kad įvertintų  naudojimąsi šiuo tinklapiu, sudarytų ataskaitas apie  veiklą tinklapyje ir  tinklapio operatoriui teiktų kitas paslaugas, susijusias su tinklapio ir interneto naudojimu. IP adresas, kuris iš Jūsų naršyklės bus perduotas „Google Analytics“, nebus susietas su kitais „Google“ duomenimis. Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui pasirinkę atitinkamus naršyklės programinės įrangos nustatymus; tačiau atkreipkite dėmesį, kad tuo atveju galbūt negalėsite naudotis visomis šio tinklapio funkcijomis. Jūs taip pat galite užkirsti kelią „Google“ rinkti slapukų sugeneruotus duomenis apie Jūsų naudojimąsi tinklapiu (įskaitant Jūsų IP adresą) ir šių duomenų apdorojimui, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį: tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Daugiau informacijos galite rasti tools.google.com/dlpage/gaoptout arba www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html (bendra informacija apie „Google Analytics“ ir duomenų apsaugą). Atkreipiame dėmesį į tai, kad mūsų tinklapyje „Google Analytics“ pateikiamas kodas "anonymizeIp ();" buvo išplėstas, kad anonimizuotų IP adresus, ištrinant paskutinį oktetą.
 

Google AdWords

Mes naudojame „Google AdWords“ internetinės reklamos programą ir konversijų stebėjimą kaip „Google AdWords" dalį. „Google Conversion Tracking" yra „Google Inc." teikiama analizės paslauga (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV, "Google"). Slapukas bus nustatytas, jei į mūsų tinklapį pateksite per „Google" skelbimą. Šie slapukai nustos galioti po 30 dienų, jie nėra naudojami asmeniniam identifikavimui. Jei apsilankote tam tikrose mūsų tinklapio dalyse, o slapuko galiojimo laikas dar nesibaigęs, „Google“ ir mes galime atpažinti, kad spustelėjote skelbimą ir buvote nukreipti į mūsų tinklapį. Kiekvienas „AdWords“ užsakovas gauna atskirą slapuką, t. y. slapukų negalima atsekti per „AdWords“ užsakovų tinklapius. Iš konversijos slapukų gauta informacija naudojama generuoti konversijų statistiką „AdWords“ reklamos užsakovams, kurie pasirinko konversijų stebėjimą.  Reklamos užsakovai sužino bendrą vartotojų, kurie spustelėjo jų skelbimą ir buvo nukreipti į konversijų stebėjimo puslapį, skaičių. Tačiau jie negauna jokios informacijos, leidžiančios asmeniškai identifikuoti vartotojus. Todėl negalima susieti asmens duomenų su vartotojo duomenimis. Jei norite išjungti konversijų stebėjimo slapukus, galite atitinkamai nustatyti savo naršyklę, kad ji blokuotų slapukus iš domeno: „googleadservices.com".
 

SSL arba TLS šifravimas

Šioje svetainėje saugumo sumetimais ir siekiant apsaugoti konfidencialaus turinio, pvz., Užsakymų ar užklausų, kuriuos siunčiate mums kaip svetainės operatoriui, SSL arba. TLS šifravimas. Šifruotas ryšys nurodomas naršyklės adreso juostoje, pakeičiančia iš „http: //“ į „https: //“ ir užrakto piktogramą naršyklės juostoje. Jei įjungtas SSL arba TLS šifravimas, trečiosios šalys negali nuskaityti mums pateiktų duomenų.

Doubleclick

Mes naudojame „Doubleclick“ paslaugą, teikiamą „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV („Google“). „Doubleclick“  naudoja slapukus, kad  būtų galima pateikti Jums svarbius/įdomius skelbimus. Jūsų naršyklei suteikiamas anoniminis identifikavimo numeris (ID), kad būtų galima patikrinti, kokie skelbimai buvo parodyti Jūsų naršyklėje ir kokius skelbimus Jūs peržiūrėjote. Slapukuose nėra jokių asmeninių duomenų. „Doubleclick“ slapukų naudojimas leidžia „Google“ ir jo partneriniams tinklapiams rodyti Jums svarbius/ įdomius skelbimus, remiantis ankstesniais Jūsų apsilankymais mūsų ar kituose tinklapiuose. Slapuko surinkta informacija paprastai perduodama analizei į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma. „Google“ šiuos duomenis perduoda trečiosioms šalims tik teisės aktų numatytais atvejais arba tvarkant užsakymų duomenis. Jokiu būdu „Google“ nesusies Jūsų duomenų su kitais  „Google“ surinktais duomenimis.

Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui. Bet kuriuo metu galite blokuoti tolesnį/ateities duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą, atitinkamai nustatydami savo naršyklės programinę įrangą arba atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį „Doubleclick“ deaktyvavimo pratęsimą, iš:  https://www.google.com/settings/ads/plugin

Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad šiuo atveju negalėsite naudotis visomis mūsų tinklapio  funkcijomis.

Socialinės žiniasklaidos kanalai

Mūsų internetiniame tinklapyje yra nuorodų į socialinius tinklus „Facebook“, 
„Google+“, „Instagram“ ir „Pinterest“, „YouTube" vaizdo įrašų portalą ir „Twitter" trumpųjų pranešimų paslaugą. Nuorodas galite atpažinti iš atitinkamos paslaugos teikėjo logotipo.

Paspaudus nuorodas, atidaromi atitinkami socialinės žiniasklaidos tinklapiai, jiems ši Privatumo politika nėra taikoma. Išsamesnė informacija apie atskiruose socialinės žiniaslaidos tinklapiuose galiojančias privatumo politikos nuostatas pateikta atitinkamose kiekvieno tiekėjo duomenų apsaugos deklaracijose. Jas galite rasti adresu:

YouTube: www.google.de/intl/de/policies/privacy/ 

„YouTube“ naudojimas

Mūsų tinklalapyje naudojami „YouTube“ įskiepiai, kuriuos administruoja „Google“. Tinklapio operatorius yra „YouTube“, LLC, 901 Cherry Ave, San Bruno, CA 94066, JAV. Jei apsilankote viename iš mūsų puslapių su „YouTube“ įskiepiu, sukuriamas ryšys su „YouTube“ serveriais. „YouTube“ serveriui pranešama, kuriame iš mūsų puslapių apsilankėte.

Jei esate prisijungę prie „YouTube“ paskyros, leidžiate „YouTube“ tiesiogiai susieti savo naršymo įpročius su savo asmeniniu profiliu. Tam galite užkirsti kelią atsijungę nuo „YouTube“ paskyros ir ištrynę „YouTube“ slapukus.

Daugiau informacijos, kaip tvarkyti naudotojo duomenis, žr. „YouTube“ privatumo politiką šiuo adresu: www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

„Google“ žiniatinklio šriftai

Šioje svetainėje naudojami vadinamieji „Google“ šriftai, skirti vienodam šriftų vaizdavimui. Kai iškviesite puslapį, jūsų naršyklė įkelia reikiamus žiniatinklio šriftus į naršyklės talpyklą, kad teisingai būtų rodomi tekstai ir šriftai.

Norėdami tai padaryti, naršyklė, kurią naudojate, turi prisijungti prie „Google“ serverių. Todėl „Google“ sužino, kad mūsų svetainė buvo pasiekta per jūsų IP adresą. Naudojant „Google“ žiniatinklio šriftus siekiama nuosekliai ir patraukliai pristatyti mūsų internetines paslaugas. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 6 straipsnio 1 dalyje. f DSGVO.

Jei jūsų naršyklė nepalaiko interneto šriftų, jūsų kompiuteris naudoja numatytąjį šriftą.

Daugiau informacijos apie „Google“ interneto šriftus rasite developers.google.com/fonts/faq ir „Google“ privatumo politikoje: www.google.com/policies/privacy/.

„Google“ žemėlapiai

Šioje svetainėje naudojama API „Google“ žemėlapių teikimo paslauga. Teikėjas yra „Google Inc.“, 1600 amfiteatras „Parkway“, „Mountain View“, CA 94043, JAV.

Norint naudoti „Google“ žemėlapių funkcijas, būtina išsaugoti jūsų IP adresą. Šią informaciją „Google“ paprastai perduoda ir saugo JAV serveriuose. Šio puslapio teikėjas neturi įtakos šiam duomenų perdavimui.

„Google“ žemėlapių naudojimas yra patrauklus mūsų internetinės svetainės pristatymui ir palengvina mūsų radimą svetainėje nurodytose vietose. Tai yra teisėtas interesas, kaip apibrėžta 6 straipsnio 1 dalyje. f DSGVO.

Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti naudotojo duomenis, rasite „Google“ privatumo politikoje: www.google.com/intl/lt/policies/privacy/.

Naujienlaiškis

Užsisakius mūsų naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresas bus naudojamas reklaminiams tikslams tol, kol atsisakysite naujienlaiškio prenumeratos. Jūs reguliariai gausite informaciją el. paštu aktualiomis temomis, taip pat el. laiškus ypatingomis progomis, pavyzdžiui, informaciją apie specialias akcijas. El. laiškai gali būti personalizuoti ir individualizuoti, remiantis mūsų turima informacija apie Jus.
Jei nepateikėte raštiško prašymo, kad norite užsisakyti mūsų naujienlaiškį, mes naudosime vadinamąją dvigubo pasirinkimo procedūrą, t.y. pradėsime siųsti Jums naujienlaiškius elektroniniu paštu tik tuomet, kai prieš tai būsite aiškiai patvirtinę, kad jų norite. Tam turėtume aktyvuoti naujienlaiškio siuntimą. Tada mes atsiųsime jums el. laišką su prašymu patvirtinti, kad tikrai norite gauti mūsų naujienlaiškius, tai patvirtinsite spustelėdami nuorodą, esančią tame el. laiške.

Jei nebenorite gauti mūsų naujienlaiškių, bet kuriuo metu galite jų atsisakyti, nepatirdami jokių išlaidų, išskyrus perdavimo išlaidas pagal pagrindinius tarifus. Tiesiog naudokite prenumeratos atsisakymo nuorodą, įtrauktą į kiekvieną naujienlaiškį, arba išsiųskite žinutę mums ar mūsų duomenų apsaugos pareigūnui.

Kontaktinė forma

Jei norite pasinaudoti mūsų internetiniame tinklapyje esančia kontaktine forma, prašome pateikti joje reikalaujamus asmens duomenis, t.y. vardą ir el. pašto adresą. Mes renkame ir naudojame per kontaktinę formą gautus duomenis tik tam, kad galėtumėme atsakyti į Jūsų užklausą ar prašymą.

Po to, kai mes išnagrinėjame klausimą, duomenys dar saugomi tam atvejui, jei kartais iškiltų papildomų klausimų. Bet kuriuo momentu galite pareikalauti Ištrinti duomenis, kitu atveju jie ištrinami po to, kai Jūsų užklausa visiškai išsprendžiama.

Newsletter2Go

Ši svetainė naudoja naujienlaiškių siuntimui „Newsletter2Go“. Teikėjas yra Newsletter2Go GmbH, Nürnberger Straße 8, 10787 Berlynas, Vokietija. Newsletter2Go yra paslauga, kurią naudojant galima organizuoti informacinių naujienlaiškių išsiuntimą. Jūsų naujienų prenumeratos tikslais įvesti duomenys bus saugomi Newsletter2Go serveriuose Vokietijoje.

Kita informacija

Nuorodos į kitus tinklapius

Mūsų internetiniame tinklapyje yra nuorodų į kitus tinklapius. Šios nuorodos paprastai yra atitinkamai pažymėtos. Mes neturime jokios įtakos tų tinklapių turiniui ir kokiu mastu jie  atitinka galiojantiems duomenų apsaugos teisės aktams. Todėl rekomenduojame pasidomėti tų tinklapių vykdoma privatumo politika. 

Duomenų subjektų teisės

Jūs turite teisę gauti informaciją apie mūsų turimus duomenis apie Jus, taip pat, jei reikia, galite reikalauti ištaisyti, blokuoti arba ištrinti šiuos duomenis. Kontaktinis asmuo yra mūsų duomenų apsaugos pareigūnas.

Jūsų sutikimas dėl asmenių duomenų tvarkymo gali būti atšauktas bet kuriuo metu ateityje. Kontaktinis asmuo yra mūsų duomenų apsaugos pareigūnas.


BLVĮ UAB „Thuringia Megaplast - Ukmergė“
Zujų g.1 Zujai,
LT-20100 Ukmergė
Lietuva