Naujienos

Žaliuzių valdymas su planšete

Piršto antspaudo užrakto sistema

Langas 4.0

Langas 4.0 – taip galima apibūdinti pokyčius kurie vyksta mūsų pramonėje. To rezultatas - daugybė inovacijų kurios vienu ar kitu būdu rado savo kelią realizacijai. Skaitmeninės informacijos integravimas į patį gaminį - štai kaip tai pasireiškė plastikinių langų ar durų gamyboje. Esminė sąvoka čia yra IPS - „Intelligent Product Solutions“. Ši sąvoka reiškia ne ką kitą, o gaminį su integruota skaitmenine informacija apie jį. Kompiuteris kiekvienam gaminiui suteikia unikalų ID numerį, kuris yra naudojamas nuskaitant ar papildant informaciją apie gaminį belaidžiu būdu.

Naujos langų tendencijos

Šios tendencijos jau pasiekė ir langus. Jau kuris laikas jie gali būti atidaryti ir uždaryti automatiškai arba nuotoliniu būdu. Tai gali sutaupyti mums visiems taip trūkstamo laiko, ir yra ypač patogu, kai langai yra sunkiai pasiekiamose vietose. Šioms inovacijoms įgyvendinti milžinišką postūmį davė ytin sparčiai besivystančios interneto technologijos, WLAN namų ir mobilūs LTE tinklai. Ytin patogus valdymas su tam skirta programėle tiesiai iš savo išmaniojo telefono ar planšetės. Negana to, automatinis valdymas gali būti dar patogesnis... Išsivaizduokite, kad atidarytumėt langą turite nusiųsti komandą nuotoliniu prietaisu, tačiau yra ir automatinis būdas... Sakykime, Jūs norite optimizuoti patalpų temperatūrą. Suderinę tokį langą su oro temperatūros jutikliu Jūs gausite puikią kombinaciją, kuri pravers langą kai patalpose bus karšta, ir uždarys kai jos vėl atvės. Tokiu būdu jūsų patalpų temperatūra išliks visada vienoda. Taip pat naudingas yra taip vadinamas vėdinimas naktį, kada vasaros metu langai automatiškai atidaromi naktį ar ankstyvą rytą, kad įsileist į patalpas daug gaivaus oro. Dienos metu tokia sistema paprastai uždaro langus, kad neįsileisti karščio. Nuotoliniu būdu valdomos fasado žaliuzės - vienas efektyviausių langų priedų. Jos automatiškai pasvers juostas tokiu kampu, kad patalpose vis dar būtų šviesu, tačiau jų nepasiektų tiesioginiai saulės spinduliai. Tuo tarpu žiemą, pilnai uždaromos naktį, jos gali prisidėti prie lango šiluminių savybių, dienos metu - pakeltos, kad patalpas šildytų nemokama saulės energija.

Apsauga visam namui

Toliau tęsime apie saugumą. Automatika čia taip pat svarbi: vienas mygtuko paspaudimas ir potencialus nusikaltėlis susiduria su visiškai uždarytais langais, kurie dar gali turėti ir papildomą apsaugą. Yra sistemos, kurios tinkamai saugo uždarytą namą ir siunčia pavojaus signalą, kai langas atidaromas grubiai, pvz. išdaužomas stiklas, laužiamas rėmas ar fiksuojamas judėjimas namuose. Šiuolaikinių technologijų pagalba, nesunkiai galima simuliuoti būvimą namuose: šviesų įjungimas skirtinguose kambariuose, žaliuzės gali būti pakeltos aukštyn žemyn - lygiai taip pat, lyg Jūs būtumėte namuose. Modernios apsaugos neaplenkė ir įėjimo durų - joms yra siūloma vaizdo bei garso stebėjimo įranga. Durys gali būti valdomos piršto antspaudo skaitytuvo pagalba, praėjimo kortele, identifikatoriumi ir t.t.

Pagiros? Kritika? Pasiūlymai? Rašykite mums!

Prašome užpildyti visus laukus su *