Naujienos

TMP dalyvavo modernių langų sistemų parodoje

Artinasi vienas svarbiausių statybos tecnologijų rengynys. Kovo 21 - 24 dienomis Vokietijos Nürnberg mieste vyks Fensterbau Frontale technologijų paroda. Kartu su savo partneriais TMP pristatys ateities langą. Langas su naujuoju Softline 76AD profiliu, laipsniškai permatomumą keičiantis Halio stiklas su IPS Technologija.

SOFTLINE 76AD:
SOFTLINE 76AD – iki smulkmenų subalansuota naujoji sistema. Lengvai pritaikomas dizainas, patikimumas, stabilumas ir aukštos šiluminės varžos savybės. Tai puikus balansas tarp energijos ir sąnaudų efektyvumo.
Stiklinimas HALIO:
Šiuolaikinis stiklas su natūralios šviesos pralaidumo valdymo sistema vadinamas HALIO. Halio yra aktyvus stiklas su moderniomis technologijomis, kurios leidžia palaipsniui keisti jo permatomumą. Šviesioje savo būsenoje toks stiklas atrodo kaip ir standartinis, aiškiai permatomas, spalvų pralaidumo indeksas yra lygus 97%. Tačiau tamsioje savo būsenoje jis praleidžia tik neutralius, tamsius pilkos spalvos atspalvius. Halio yra vienintelė tokia sistema, kuri iš šviesios savo būsenos į tamsiąją pilnai pasikeičia per mažiau nei 3 minutes.
IPS Technologija:
Šiuolaikinės technologijos atveria įvairias belaides duomenų perdavimo galimybes langų ir durų gamyboje. Įvairūs duomenys, skaitmeniniu būdu, gali būti saugomi tiesiog gaminyje ir, jei reikia, nuskaitomi arba papildomi. Pavyzdžiui.: informacija apie gaminį arba, klientui pageidavus, atliekant gaminių techninę priežiūrą.
IPS sistemos principas yra labai paprastas: gamintojas į profilį integruoja specialų luistą su unikaliu ID numeriu. Šis ID numeris gali būti naudojamas pasiekiant skaitmeninę informaciją apie gaminį, ar ją papildant, pvz.:. produkto pagaminimo data, sumontavimo tipas, profilių sistema, stiklinimas, nuorodos į bandymo protokolus ar CE ženklinimus, informacija apie atliktą aptarnavimą.

Atvykite susitikti su mumis!

Mus rasite Salė 1 Vieta 515.

Pagiros? Kritika? Pasiūlymai? Rašykite mums!

Prašome užpildyti visus laukus su *