Naujienos

FertigFenster® – Nauja langų internetinė parduotuvė

TMP Fenster + Türen pradeda prekybą internete. FertigFenster - tai naujos internetinės parduotuvės pavadinimas, kurioje rasite prekės ženklo langų konfiguratorių ir greitai sužinosite savo norimo produkto kainą. Pagrindinis dėmesys kuriant šią internetinę parduotuve buvo skiriamas paprastam užsakymo procesui, populiariausių gaminių asortimentui ir veiksmų sekai, leisiančiai užtikrinti greitus pristatymo terminus. „Vis daugiau ir daugiau potencialių klientų, kurie domisi mūsų prekės ženklo langais, užklausas gauname internetu“, sako Bernhard Helbing, TMP Fenster + Türen GmbH vadovas. „FertigFenster yra mūsų atsakymas šiandien sparčiai augančiai internetinei prekybai.“

Čia klientai gali ytin lengvai sukonfiguruoti savo langus ar balkono duris, užsisakyti jų pristatymą tiesiai į namus ar į statybvietę visoje Vokietijoje, pageidavus - vos per 10 dienų. Taip pat čia galima užsisakyti reikiamų medžiagų montavimo darbams.

Nauja internetinės parduotuvės centrinė užsakymų būstinė PVC gaminiams yra TMP filialas Barnstädt prie Halle mieste (Vokietija). 

Planuojama, kad artimiausiu metu, tokias paslaugas pradėsime teikti ir Lietuvoje.

Pagiros? Kritika? Pasiūlymai? Rašykite mums!

Prašome užpildyti visus laukus su *